| alexRE a întrebat:

Exista vreo sansa sau vreo modalitate de a rula jocuri pe ps3?

Răspuns Câştigător
| mihneatomescu a răspuns:

Nu apache nu! Daca poti lua de pe net jocuri fara sa le cumperi.Nu a stiut el bine sa se exprime...Nu nu se poate nu se poate moda decat psp si ps2 asteptam si ps3

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Rula? pai frate daca te referi cumva daca poti sa joci jocuri pe ps3 atunci DA poti fiindca pentru asta a FOST FACUT

| IrxnIroxyI a răspuns:

Cum adica de a rula? Adica sa te joci jocuri pe ps3?big grin Scuze dar chiar nu am inteles.

| Stefan_Amisculesei_1998 a răspuns:

Daca vrei sa rulezi un joc ps3 pe pc iti trebuie un emulator pcsx1.0.0 succes