| alex495 a întrebat:

Exista vreun aparat care sa aiba un capat de alimentat la priza din casa si la celalalt sa aiba priza auto? As vrea sa stiu si unde gasesc acest produs.(funda!)

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Da exista, incerca in carrefour la departamentul auto.

| alex495 explică (pentru Gas):

Are opusul! La un capat are mufa de intrat in masina si la celalalt are priza de casa. Peste tot am gasit acelasi lucru

| Gas a răspuns (pentru alex495):

La un capat este tata, adica sa-l bagi in priza din casa iar la celalalt capat este o cutiuta(transformator) cu o intrare mama, adica intrarea de bricheta cum ai in masina. Vin maine si cu dovada si eventual un pret daca vrei.