| 8paulica a întrebat:

Exista vreun mod prin care sa vezi pe ce pagina de internet navigheaza un prieten dupa id-ul de messenger?

3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Nu există nimic de genul ăsta. Există câteva programe prin care poți vedea desktopul cuiva de la tine din PC, sau chiar de a prelua controlul PC-ului nedetectat, dar pentru asta trebuie instalată o copie direct în PC-ul respectiv. De asemena astfel programe sunt ilegale și folosirea lor se pedepsește cu închisoare.

| unknownn a răspuns:

Da.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

◕ Nu.