| Edw08 a întrebat:

Exista vreun Program de editare pentru. windows? sa-i schimb taskbar-ul (din XP in Vista...etc) sa-i schimb start-bar-ul...etc.PLZ RESPOND

Răspuns Câştigător
| Baiaaanca a răspuns:

Tune Up Utilites. cel mai eficient

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da. TuneUP Utilities(este un trial de 30 de zile şi de fapt un utilitar care pe lângă faptul că îţi optimizează sistemul de operareare şi o uncţie de Styler cu care poţi costumiza Windows-ul) sau Nlite dacă vrei să îţi faci unul personalizat.NLite este foarte uşor de utilizat şi dacă te pricepi un pic atunci este ceea ce căutai.Sau mai este o chestie numai trebuie să ştii măcar cu ce şi cum funcţionează Windows-ul. Îs nişte chestii mai puţin ortodoxe să zic aşa şi trebuie să ai ceva cunoştinţe de programare.Nu insist numai dacă vrei în particular că îs o grămadă de zis şi necesită dialog. happy. La fel e şi cu Nlite. Dacă eşti începător ia legătura cu mine în privat şi te ajut.Necesită dialog aşa cum am mai zis.

| cornel a răspuns:

Nu cred. dar ai putea folosi un pach.
gasesti pe internet.
cornel_sefuu7 daca vrei sa iti dau euhappy.
cum vrei.imi zicihappy