| AnonymuSest a întrebat:

Exista vreun program pentru windows xp care sa-si descarce singur driverele care ii trebuie? Sa fie free nu cu liciente de platit.

3 răspunsuri:
| tofanlucian12 a răspuns:

Da este da nu free. parera mea e sa iti ei everest sa iti notezi driverele care le ai si sa le cauti tu. bafta!

| AnonymuSest explică (pentru tofanlucian12):

Ma eu am probleme cu mouse si tastatura wireles Logitech mk320 nu recunoaste numa mouse-ul si tastatura numa butoanele suplimentare, ce pot sa-i fac, am luat drivere de pe net le-am instalat, tot ce am stiut am incercat, dar nu ma descurc, poate ma ajutati voi... add : monsterfor (messenger)

| AnonymuSest explică:

Am o tastatura cu mouse Logitech mk320
si nu pot sa instalez driverul sa mearga si tastatura, merge doar mouse-ul, nu situ ce sa-i fac ajutati-ma. dati add la mess: monsterfor daca stiti vreo rezzolvare. Multumesc