| BoGhDaN a întrebat:

Exsista bluethooth de PC fara stick daca da dati-mi va rog un link de download

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Tu vezi ce ai scris? Inainte sa intrebi ceva, gandeste-te de 10 ori sa vezi daca intrebarea asta e cretina sau nu.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Am venit să zic și eu același lucru ca și mariusxx. Bluetooth e un dispozitiv de fapt, nu un program. Dacă nu ai dispozitivul nu poți folosi bluetooth-ul.

| XpLoD_6585 a răspuns:

Nu exista oameni buni Bluetooth de descarcat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce vrei sa folosesti bluethooth cand nici macar nu stii ce e ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluetooth e o componenta hardware, care daca nu exista in primul rand fizic in calculatorul tau inseamna ca nu ai bluetooth.