| FuuckYou a întrebat:

Eya. As vrea sa imi fac un blog. Am doua rugaminti la voi :3
1. Imi puteti spune un titlu interesant? Ceva sa atraga. nu am inspiratie deloc >>.
2. Dati-mi idei de subiecte. ce as putea face pe blog.
Astept raspunsuri. va rog mult :33

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Eu personal îţi zic să nu îţi faci blog dacă nu ştii ce să pui pe el. Pentru că o dată ce ai rămas fără subiectele pe care ţi le-au zis alţii, o să te plictiseşti de el.
Fie postezi lucruri scrise de tine (în momentele în care te chinuie talentul), fie postezi fotografii sau desene pe care le faci tu, sau îţi spui opinia despre anumite evenimente, produse etc, trebuie să vină de la tine! Doar de la tine, din mintea ta, formulat de tine.
De titlu, din nou, în funcţie de ce ai vrea să ai pe blog, alegi şi titlul happy

| FuuckYou explică (pentru DakotaRoyse):

Iti multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Scrie despre ceea ce-ti place. Asa e mai greu sa ramai in pana de idei happy Si sa nu uitam: cand faci ceva din pasiune, cu siguranta va iesi ceva frumos.
Titlul, normal, il stabilesti dupa ce stii despre ce vrei sa scrii.
Eu, de exemplu, lucrez la un blog prin ucoz.ro, despre destinatii turistice, mai mult sau mai putin cunoscute, din Romania - asta ma pasioneaza pe mine - si cu siguranga va iesi ceva frumos.
Multa bafta happy