| GEORGEL2012 a întrebat:

Facebook imi zice ca adresa de mail nu este valida...( totul dintr-o data)... daca introduc adresa mea zice ca este gresita..am fb si mess de vreo 4 ani

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Incearca sa ii dai am uitat parola si fii foarte atent sa introduci emailul pe care ti-ai facut contul nu altul. Mult succes daca mai ai nelamuriri da-mi comment la raspuns happy

| GEORGEL2012 explică (pentru ghostlabbrador77):

Am dat resetare parola dar nu am primit mail....pfff...
nu este validat mailul cica

| GEORGEL2012 explică (pentru ghostlabbrador77):

Nu am primit mail... zice ca nu e valida adresa

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora mesajul si vezi ca ai optiunea sa dai,, acasa,,. Si intri pe pagina ta. Sper ca te referi la acel mesaj care zice ca email-ul nu e valid si sa introduci din nou adresa de mail.Mi s-a intamplat si mie de vreo n ori, acum vad ca nu mai am probleme.Cand intram pe fb, la contul meu, imi aparea acel mesaj, dar inchideam de la x si dadeam click pe,, acasa,,.

| Okkultist a răspuns:

Ia legatura cu ei. Astia sunt niste...