| al3xal3x1 a întrebat:

Faza sta cam in felul urmator: ma plictisesc maxim si vreau sa fac ceva nou pe PC ma refer, un patch la un joc ceea ce cred ca poate fi destul de greu dar sunt sigur ca exista "n" programe care te ajuta sa faci asta vreau sa invat cat mai multe chestii noi despre calculatoare la info la scoala am 3 ore pe samptamana dar profu. e vai de nasu lui... si nu ne invata nimic decat chesti de astea naspa sa scrie in word sa facem ceva in power point/acces/excel de astea usoare.Eu vreau sa ma ridic de la acest nivel pentru ca ma intereseaza foarte mult calculatoarele.Intrebarile ar fi :1)aveti ceva sugestii despre ceva ce as putea sa fac si daca aveti dati-mi si un link sau ceva care sa ma ajute. 2)Daca doriti sa facem impreuna ceva un site un radio orice ar avea legatura cu calculatoarele va ajut daca stiu daca nu ma invatati voi si va ajut.
Va multumesc ca ati pierdut timpul si ati citit si astept mesajele.

1 răspuns:
| katalyn27 a răspuns:

Salut, mda ai dreptate cu scoala, tot ce ne invata stim deja in mare parte, daca vrei sa treci la umatorul "nivel" incearca sa treci pe 3D, e complicat, daca te intere, da-mi un PM, bafta