| DannyyDanutzz a întrebat:

Salut, astept raspunsuri doar de la cei care sunt specializati in informatica.

Cand accesez unele site-uri de metin2 imi da erroarea asta :

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.metin2.ro Port 80

Iar la altele nu imi scrie nimic doar spune ca nu exista, dar la alti le merg.

Cn stie cum sa rezolv probleme aceasta are funda de la mine!

1 răspuns:
| Lex169 a răspuns:

Se pare ca exista o problema intre tine si serverul care gazduieste site-ul. Poti incerca sa accesezi siteul de pe alt browser, sa restartezi calculatorul sau sa astepti ceva timp pana cand se remediaza problema.