| Alex8595 a întrebat:

as avea si eu o problema vreau sa particip la un concurs pe net si imi da eroarea asta.

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

ce as putea sa fac? AJUTOR!

dau Funda Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Simona369 a răspuns:

Dupa ce imi fac cont imi apare ceva de genu :
Ai reusit sa intri in cursa pentru premiu. Mai jos se afla link-ul tau pentru punctele Karma.
Logheaza-te pe cont pentru a monitoriza situatia punctelor si alte beneficii importante.

Nu asa iti apare si tie?

3 răspunsuri:
| Simona369 a răspuns:

Poate trebuie sa iti faci un cont pe site-ul unde este concursul sau poate in tara noastra nu este permis acest concurs. Da-mi mai multe detalii.

| Alex8595 explică (pentru Simona369):

Nu are cum pentru ca am cont Poftim uitate si tu.

http://www.metin2arena.ro/index.php?id=home

dai la concurs karma dupa ce ai citit acolo undeva jos in stanga ai,, participa concurs"

| Alex8595 explică (pentru Simona369):

Nu ma lasa pentru ca nu sunt in Romania sad ....Insa iti Multumesc pentru atentie

| Simona369 a răspuns (pentru Alex8595):

Dupa ce imi fac cont imi apare ceva de genu :
Ai reusit sa intri in cursa pentru premiu. Mai jos se afla link-ul tau pentru punctele Karma.
Logheaza-te pe cont pentru a monitoriza situatia punctelor si alte beneficii importante.

Nu asa iti apare si tie?