| anonim_4396 a întrebat:

Frigiderul prinde promoroaca dar nu raceste, ce e de facut?

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Du-te cu el la un specialist, exista probabilitatea sa existe in el doar o cantitate foarte mica de freon sau sa-ti faca figuri termostatul, care nu ii da voie sa inghete mai mult.

| usernou33 a răspuns:

Trebuie schimbat freonul cel mai probabil. ce frigider ai? eu am un Star-Light FTTH-102AP luat de pe http://frigidermic.ro/ si pentru o singura persoana e de ajuns. am patit ceva asemanator si a trbuit schimbat freonul dupa un an de folosire.