| Ghostpainter a întrebat:

FUNDA! AJUTOR! Am un aparat de fotografiat Nikon digital l-am scapat jos din greseala incercand sa fac o poza. l-am scapat pe covor, si s-a intepenit obiectivul. acum nu mai merge, nu mai pot umbla pe el, nu nimic. Se poate reface in vreun fel? A mai patit cineva asa? Ce sa fac cu el? La reparat nu l-as duce din prima. HELP!

1 răspuns:
| oanyoana41 a răspuns:

Deci, si eu am avut aceeasi problema...lam lasat o luna de zile si a mers o saptamana dar dupa aceea nu a mai mers. desi l-am dus la reparat nu s-a putut face nimic. sfatul meu: cumpara altul.