| AncuxD a întrebat:

FUNDĂ!
Am calculator cu windows 7 instalat și de azi nu mai îmi merg browserele. Internetul este conectat dar când vreau să deschid google-ul sau orice altceva pe google chome îmi scrie "This webpage is not available". Ce aş putea să îi fac?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

1.Verifica conexiunea la internet. 2.Deconecteaza-te de la retea si reincearca conectarea.
3. Scoate cablul de la internet si reintrodu cablul dupa 5 minute, apoi dai restart si reverifici conexiunea.
4. Contactezi furnizorul de net, pentru a remedia problema.

| TheNiceDay a răspuns:

Scrie site http://google/ :)

| FleshUl a răspuns:

Asa mi-a facut si mie, verifica daca ai conexiune la internet si daca ai si tot nu merge, deconecteaza-te si conecteaza-te din nou. Funda?

| AncuxD explică (pentru FleshUl):

L-am deconectat și tot nu merge.