| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Am in calculator un film de desene animate in format dvd care are 4, 45 GB. Cum sa fac sa-l trag pe un dvd de 4, 7 GB (cu nero evident), pentru ca imi spune ca nu poate sa-l traga ca e prea mare... imi spune asa:
There is not enough space to burn this compilation onto this disk.
Please insert another disk that provides more space...
- space available on the disc: 4, 482 MB
- data to be written: 4, 562 MB

Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

Nu merge, iti trebuie un DVD Dual Layer de 8.5Gb si unitatea ta optica sa fie Dual Layer(sa poate scrie aceste DVD-uri).

2 răspunsuri:
| condru a răspuns:

Incearca si cu deepburner, desi nu stiu daca o sa fie o diferenta

| nykymyky a răspuns:

Dssd