| alex060333036 a întrebat:

FUNDA.Am o intrebare am instalat un windows xp sa instalat pe jumatate si mi s-a stins notebookul si asa de vreo 3 ori. Acum vreau sa instalez alt windows dar nu imi apare instalul la el si se porneste windowsul xp care nu este instalat complet. Apoi pun un windows cu acronis sa formatez discurile apas enter cum apasam pin acum dar nimic se porneste tot windowsul xp ce sa fac cine stie cum sa sterg windowsul cela//?

2 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Formateaza HDD(Hard-Disk-ul) unde este vechiul Windows
Toate cele bune

| Stefan_Feliu_1994 a răspuns:

Pentru a putea instala celalalt windows, trebuie sa iti formatezi Hard Disk-ul. Daca nu poti gasi o modalitate de a o face de pe calculator, poti merge la magazine de specialitate pentru a cere ajutor.