| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! am porblema cand vorbesc pe yahoo messenger (ca si cum vb pe tel stiti voi ) cel cu care vorbesc nu mah aude bine, eu zic ca este de la microfonul de laptop
stiti de ce nu merge?
imi dati un program sau cv ca sa-mi mearga!
multumesc

1 răspuns:
| Vio199 a răspuns:

Depinde de ce camera ai, dar ai putea sa-i dai un "refresh" dezinstaland programul pentru microfon si sa-l instalezi iar.Start-Control Panel-Programs, Uninstall a program-apoi acuti programul si dai 2xclik pe el sa se dezinstall.dupa care bagi CD-ul de la programul ala daca cumva ti-ai cumparat web cu microfon incorporat trbe sa ai un CD setup, daca nu inainte sa dezinstalezi programul asigura-te ca il ai pentru a-l putea instala din nou. Daco tot nu merge cauta pe net programe de instalat audio messenger. Daca mai e cv...da-mi messtongue