| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! deci am problema cand vreau sa vorbesc pe yahoo messenger ca la telefon stiti voi, cel cu care vb nu mah aude bine mah aude cu bazait si neclar
in timp ce vorbesc imi apare o atentionare in fereastra sa verific sa vad daca microfonul este connnectat, sa stau mai aproape de el etc...
am laptop cu microfon incorporat acer 5315
ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Leo32 a răspuns:

Eu am laptop Acer 5733 si nu am avut probleme pana acum....vezi poate e slaba conectiunea la internet, folosesti wifi? sau poate are cealalta persoana internetul slab.