| MrSeby a întrebat:

Funda.As vrea sa imi iau de la SelectGsm, sa comand online un Samsung Galaxy Mini, care costa 570 RON. Aveti idee cat ar putea sa imi reudca pretul la 4 telefoane? 2 nokia, 2 sony ericson, in stare perfecta de functionare.

1 răspuns:
| Catalin_Oncescu_1995 a răspuns:

Salut. 1 la mana, depinde ce Nokia si ce Sony Ericsson. Daca sunt modele vechi nu cred ca iti va lasa din pret. 2 la mana: depinde de vanzator, daca are o promotie cu telefoane. De exemplu cosmote ofera 30 de euro reducere la orice telefon pentru 3 telefoane care se aprind numai, nu conteaza modelul.