| KingOfShadow a întrebat:

am si eu o intrebare deci nu-mi mai merge google chrome nici firefox. doar internet explorer merge incet. Acum reincerc sa downloadez chrome mozila opera... dar scrie ca nu permite win32 aplication sau file is corupt sau pur si simplu nu se intampla nimic. Ce ar trebui sa fac? Daca puteti dati-mi si alte browsere bune cu tot cu link sau spuneti-mi cum pot rezolva asta. FUNDA

2 răspunsuri:
| ovidiu13b a răspuns:

Salut... Ce antivirus ai?

| KingOfShadow explică:

Nu mai am antivirus. a trebuit sa il sterg din anumite motive