| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Buna TPU! Intrebarea de azi este: Exista vreun mp4 care sa stie sa fotografieze? P. s Nu-mi trebuie modelul sau vru-n link.winking

7 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Oarecum, exista ipodetongue.eu am cel mai nou mp4 si nu are aceasta funcie.Acum oricum daca exista va costa muult.

| wintage a răspuns:

Alea devin altceva deja si sunt mai scumpe. Exista alte aparaturi pentru asa ceva.

| vibeee97_2114 a răspuns:

Exista si sunt acceptabile la pret

| Akuryo a răspuns:

Da, dar mai bine iti cumperi un ipod touch decat un mp4 cu camera, eu am castigat unul si este foarte dragut, dar i se consuma bateria repede.

| reky a răspuns (pentru Akuryo):

Unde ai castigat Akuryo?

| Akuryo a răspuns (pentru reky):

La un cross, acum vreun an si ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,doar ca sunt foarte foarte scumpe mai bine iti cumperi un telefon cu care poti face mult mai multe chestii