| Naomi16 a întrebat:

Funda.Calculatorul meu se restarteaza singur si se si blocheaza mai mereu.Ramane blocat tot pe ecran, inclusiv cursorul de la mouse.Inainte sa mi se blocheze imi arata o chestie cu Avanst Antivirus sa selectez nu stiu ce lucruri.Intr-o parte is cu x si in alta is bifate.Credeti ca am luat un virus sau poate o fi de la unitate? Care este cam veche, are vreo 4-5 ani.Nici windows 7 nu-mi da voie sa-mi pun pe el.

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

Bagati din nou windows ori ai luat keylloger si e un virus puterinic shimati windowsul funda

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Ai virusi. Reinstaleaza windowsul.