| Eugen070600 a întrebat:

Funda! Ce sa imi cumpar Xbox 360 sau Nokia Lumia 800?

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Xbox 360.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia Lumia 800 : Este cu mult mai bun!

| akcentdiana a răspuns:

Eu zic Nokia Lumia 800, dar e alegerea ta...

| gabitzu11 a răspuns:

Xbox 360, sau daca nu vrei, mai strange bani si i-ati iphone 4/4s

| pavelb a răspuns:

Dacă ai un televizor cu diagonala mare, atunci se merită Xbox. Dar dacă ai un televizor obișnuit, la care te poți uita doar la noutăți, mai bine ia-ți telefonul happy Depinde încă de cât timp petreci acasă. Dacă obișnuiești să stai acasă mai mult, ia consola, dacă stai mult pe afară, la ore, cu prietenii, ia telefonul.

| mongolo a răspuns:

Mai bine ar fi telefonul, deoarece ai sa te plictisesti sa te joci pe xbox si daca ai calculator chiar nu iti mai trebuie....plus ca jocurile costa foarte mult... Funda?

| Die112 a răspuns:

Nokia lumia 800

| Denisaoptimista a răspuns:

Xbox360 este super din asta am si ea nu ai de ce regreta