Întrebare recomandată | Sn4k3 a întrebat:

Spuneti-mi ce sa imi cumpar din astea doua telefon Nokia lumia 520 si xbox 360 si de ce. Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Nume2 a răspuns:

Pentru gaming : jocuri bune si le poti lua unde vrei cu tine : Nokia
jocuri foarte bune, doar pentru acasa, xbox

| Sn4k3 explică (pentru Nume2):

Mersi de raspuns. O sa imi iau telefonul pentru ca ma plictisesc repede de xbox. Dar telefonul e bun pentru jocuri? stiu ca are 8 gb, procesor dual core 1 Ghz, 512 gb ram. adica memoria e destul de mare, si e si ieftin.

| EnderBoy26 a răspuns (pentru Sn4k3):

Da are o prietena si merg jocurile la perfectie. daca are lagg unele jocuri inseamna ca au ele(jocurile) nu telefonul!

| Nume2 a răspuns (pentru Sn4k3):

Sunt ogramada de jocuri bune pentru windows phone si in plus telefonul poti sa il iei cu tine unde vrei

| CaLyStuu a răspuns (pentru Nume2):

Mie unul nu imi place Nokia lumia! Cel mai mult folosesc Samsung si Apple. Dar acum fiecare cu placerea lui. Sincer Nokia mi se pare un telefon tampit deoarece sistemul lui de operare e Windows Phone.

| Nume2 a răspuns (pentru CaLyStuu):

Nici mie nu imi place windows phone sau IOS, dar cu ai spus si tu fiecare cu placirile lui, asa ca eu i-am spus ce e mai bun dintre cele 2

6 răspunsuri:
| Stylish a răspuns:

Xbox 360 clar!