| MicutzuDragutzu a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o tableta si am doua variante: Allview Viva H7 LTE sau Samsung Galaxy Tab 3 Lite. Care este mai buna?

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Samsung cu siguranta o sa reziste mai mult timp pe cand Allview va avea probleme de soft inca din primele luni. Recomand Samsung cu cea mai mare incredere!

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Samsung Galaxy Tab 3 Lite, isi merita banii!

| GeorgescuFlorin20 a răspuns:

Buna. Samsung e mai buna se misca mai usor ca Allview!
Gasesti aici tablete! http://hainefashion.eu/electronice_tablete/

| silicalex1999 a răspuns:

Iti recomand Allview deoarece tine bateria mai mult si are componente mai bune

| Durbaca_Alex_1998 a răspuns (pentru silicalex1999):

Da pe naiba are Allview componete mai bune aia din prima saptamana iti da rateuri la soft si la camera.

| Popa_Ana_1982_IGoc a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cand poti alege Samsung, sa alegi Samsung. Din experientele mele cu telefiane si tablete am ales mereu SAMSUNG si Apple. Allview nici nu se pune problema iar din cate am citit eu pe site-uri despre tableta Allviw

| sebastiandumitriu a răspuns:

Hei buna si tie sa stii ca si eu am tableta Allview Viva H7 LTE si imi merge bine un prieten are Samsung Galaxy Tab3 Lite si a cumparat-o iar dupa o saptamana s-a dus softul asa ca iti recomand Allview Viva H7 LTE o am de 3 ani de zile si inca nu s-a stricat! Sper ca te-am ajutat!