| dana90 a întrebat:

Buna am o problema nu pot descarca nimic de pe net cand apare casuta aceea cu salveaza sau renunta se inchide pc si apoi reporneste va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| costinbuze a răspuns:

Vezi ca ai virusi, reseteaza windows-ul sau scaneaza-l cu un antivirus.big grin

| dana90 explică (pentru costinbuze):

Nu cred deoarece windowsul e nou

| costinbuze a răspuns (pentru dana90):

Ufff atunci cred ca ori e de la procesor.sau depinde ce windows ai, daca ai xp versiunea veche si din cauza asta nusi poate face update cum trebui, te-si recomanda windows 7... spre sa te ajute cu ceva raspunsurile mele.