| Oproo a întrebat:

FUNDA! Cum pot face un backup la programele din windowsul meu(lastxp) si sa le mut in win nou (win7) Help! Help!

1 răspuns:
| comsyn a răspuns:

Ceea ce vrei us a faci este aproapre imposibil deoarece fisierele instalate pe last xp si nu numai pe last in general modifica in registrii.Back-up se poate face cu Acronis True Image asta insemnand sa faci back-up la o partitie apoi o salvezi unde pe HD dup care tot cu acronis faci un cd bootabil cu sursa, dupa de fiecare data cand ai probleme cu pc-ul bati cd in pc dai restore la pastitie luat imaginea de pe Hd si succesfuly