| dmrtr a întrebat:

Funda! big grin
vreau si eu niste pareri despre samsung galaxy mini ... cum functioneaza tuchul , meniul... ect tongue

4 răspunsuri:
| dmrtr explică:

Etc vroiam sa scriu laughing

| DaYannaDG a răspuns:

Dupa mine functioneaza destul de bine si repede. Daca vrei net pe tel i-ati cartela de cosmote.big grin

| ghostady2011 a răspuns:

E un telefon foarte bun.Cu sistem de operare android poti face multe lucruri ca pe un calculator.Iti trebuie net la el de min 100mb.
Eu tias recomanda Samsung galaxy ace.
Bft

| daanna19 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna are astfel de telefon si toate ii merg maxiiiim. Merge repede si are cel mai nou yahoo mesenger de pe telefon: poti sa trimiti de pe telefon in calculator ce vrei sau invers. Sper ca ti-am fost de folos.