| anonim_4396 a întrebat:

FUNDĂ DAOR CELOR SERIOSI am un sony ericsson k310 i si am niste poze pe el
am un port usb...care citeste orice stick chestie dar cand bag telefonul nu-mi apare nimica in pc
telefonul apare conectat dar nu apare in pc nin ym computer partitia telefonului
si nici ferestra care de obicei cand bag altceva sa dau open

3 răspunsuri:
| roxanikmititika a răspuns:

Acelasi lucru mi-se intampla sh mie cu un LG gs 290

| roxanikmititika a răspuns:

Acelasi lucru mi-se intampla si mie cu un LG gs 290

| LaRy_8767 a răspuns:

Hmm si mie mi se intampla la fel la LG. incearca sa-ti inchizi telefonul si sa'l aprinzi la loc si daca nu merge da si un restart. daca tot nu merge nu stiu. in fine sper ca te va ajuta :*