| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce are pc meu nu-mi mai citeste niciun usb din niciun port asa deodata
pe telefon imi apare conectat etc dar in my computer sau jos pe bara de jos nu vad nimica care sa zica conectat nimica
aud sunetul in telefon ca sa conectat dar sunetul acela de la pc nu-l mai aud bip acela cand conectezi sau deconectezi un dispozitiv usb

ma ajutati si pe mine? un link de drivere o solutie ceva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai nevoie de drivere! Mai curata si tu windows-ul cu TuneUP Utilities sau Advanced System Care!
Este de la windows! In Disk Management L-ai cautat? este cu aceeasi litera ca una dintre partitii sau in locul unui CD real sau virtual! Se intampla destul de des asta.
Sau incearca ''smecheria'' asta: Scoate calculatorul din priza si apasa pe butonul de pornire(power) asa cu el scos din priza (se golesc niste condensatori de curent). Apoi conecteaza-l la priza si porneste-l normal si apoi introdu cablul in USB ->s-ar putea sa-l recunoasca acum!

Bafta! Si curata sistemul (windows)->pentru unul din programe lasa un private mesage!