| Wyorel a întrebat:

FUNDA! Este normal ca unitatea sa curenteze pentru ca am mea este din metal si de o saptamana am observat ca curenteaza binisor inclusiv pe la USB-uri?!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pui manusi de cauciuc si cauti buba, un circuit poate fi deteriorat!

| Wyorel explică (pentru anonim_4396):

Pai e in garantie ar trebui sa-l duc la repatrat?

| BoogieqTp a răspuns (pentru Wyorel):

Daca nu stii sa te uiti la el singur, du-l la reparat cat e in garantie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wyorel):

Da.

| Wyorel explică:

Sursa era de vina, am schimbat-o si acum nu mai curenteaza.

| dannytama a răspuns:

Da, este normal pentru ca inseamna ca undeva nu este izolat circuitul bine, si unitatea fiind din metal faciliteaza trecerea curentului.

| Wyorel explică (pentru dannytama):

Pai pana acum nu am observat sa curenteze e ceva in neregula cu ea, mi s-a ars ceva in ea?