| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Funda! exista vreo modalitate sau un program care poate sterge datele de pe un DVD-R, DVD+R, CD-R

9 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu, poti sterge doar CD-RW si DVD-RW. RW = rewritable.
un program de sters CD/DVD-uri RW este http://cdburnerxp.se/ro/download

| DJohnny a răspuns:

Nu, si nici nu cred ca va fi inventat prea curand, datele sunt "inscriptionate" pe CD sau DVd, cu alte cuvinte CATEGORIC NU SE POATE

| DJohnny a răspuns (pentru Lycan):

Nero STERGE datele de pe un CD sau DVD?!?!?!

| Lycan a răspuns (pentru DJohnny):

Fisierele :0

| DJohnny a răspuns (pentru Lycan):

Deci pozele sau melodiile nu...

| suntserios a răspuns (pentru Lycan):

Eee vorbeste si el prostii, cu nero poti sterge doar dvd urile si cd rewritable, adica care iti permit asa ceva, de pe restul dvd urilor si cd nu poti sterge nimic

| misterioaѕa a răspuns (pentru DJohnny):

Bună!
Nu există niciun program cu care poţi şterge datele de pe un DVD/CD.
Programul Nero şterge datele de pe un CD-RW/DVD-RW, adică de pe CD-URI/DVD-URI care pot fi scrise.
Succes!

| Madalin_Andrei_1998 a răspuns:

Cum sa dowloadez un gta Romania?