| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Funda.La movie maker l-am descarcat dar zice ca e pentru windows vista.Imi trebuie pentru fraps.De unde il pot descarca?(ma refer la movie maker)

4 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Ai incercat sa vezi daca exista in program files\movie maker\?

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Cautal in calculatorlu tau... imi precis in C

| Mσηιι a răspuns:

Dar movie maker este instalat in orice windows ca si cum e recycle bin sau my computer deci nu trebuie descarcat

| andrei17v1997 a răspuns:

Poti sa cauti pe google windows movie maker si pe site-ul Microsoft vei gasi windows live movie maker 2011, dar merge doar pe windows vista, 7 si server 2008