| danina a întrebat:

FUNDA mi-am luat o tableta evotab2 si nu stiu cum sa imi descarc poze din calculator... am cablu de date dar cand in bag imi apare ceva in coputerul meu cu G si H si cand dau clik imi zice sa introduc discul G sau H... cum sa fac? Help si inca cv am incercat sa imi iau pe stik si dupa aia sa il introduc in tableta dar nu stiu cum sa le copiez in ea

1 răspuns:
| Munteanu_Andrei_1982 a răspuns:

Daca ai primit CD instaleaza programele daca nu cheama pe cineva mai bun in Pc-uri