| anonim_4396 a întrebat:

Funda... nu merge sa uploadez pe youtube... orce filmulet se blochiaza la 3% si imi apare The upload failed due to an unknown error. ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Extensia fisierului probabil nu este suportata de www.youtube.com.Incearca cu un *. 3gp ori *. avi... Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi cati mb are si desigur cate minute are, cred ca trebuie pana in zece minute. Si daca are pana in 10 minute si nu mai mult de 1 gb uploadeaza-l.

| Sallatiny a răspuns:

Tot ce e posibil sa ai niste virusi in calculator care sa nu te lase sa deschizi ceea ce iti doresti. Reinstaleaza-ti windows-ul si ai toate sansele sa iti mearga. Fundita?batting eyelashes