| opacatoasa a întrebat:

Fundă. Până acum ceva vreme, când intram pe messenger, cei ce erau idle, îmi apăreau idle exact de cât timp erau plecaţi de la PC ( 30 min, 1 oră, 2, sau orice alt timp de când erau ei plecaţi). Însă acum când intru pe messenger toţi cei care sunt Idle, îmi apar că sunt de 1 minut. Nu ştiu dacă înţelegeţi exact ce vreau să spun, căci nu prea ştiu cum să explic. Orice ar fi, are cineva idee cum aş putea face să fie ca prima dată? Adică să nu înceapă Idle-ul lor de la 1 minut, ci să îmi apară în timp real. Mulţumesc.

6 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Desigur curiozitatea a omorat pisica.
Aceste setari sunt individuale si desigur iarasi fiecare este destept si nu vrea sa se lase spionat de altcineva ( tu ) si seteaza "sa nu ai fie aratat acel idle altuia.
Maine ai sa vrei sa ai intri in cont si sa ai citesti mesajele desigur, limiteaza-te la in a fi un bun utilizator si corect al netului deoarece stii vorba " pofta vine mancand" si ai sa ai pretentii mai mari ce in fine nu duc la nimic bun si deseori sfarsesc in a fi in contradictie cu legea.
Salutare si bafta.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Cunosc situatia..asa patesc si eu.si,e din cauza mess-ului..trebuie schimbat mess-ul.

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Paiiii thinking ..sunt 2 situatii :

1. nu e vina nimanui, doar ca lasa 1 minut pc'ul si se reintorc
2. poate e problema de la messenger daca ai o versiune mai vechewinking.
[Si mie mi s-a intamplat. Vorbeam cu cineva care era idle de 30 de minute laughing... dar de fapt venise de vreo 5 minute la pc si doar la mine aparea asa.] thinking

Sper ca te-am lamurit cat de cat. kiss

| TimmyRO a răspuns:

Pai nu cred ca este de la PC-ul tau poate asa este de la mess! poate au facut mici schimbari si de aceea si mie imi apare la fel da nu cred ca ai ce face... funda?

| DiavoloMarian a răspuns:

Nu e de la tine, e de la ei happy

| Zimple a răspuns:

E de la mess.