| Arkey a întrebat:

Funda! Salut! Am un program de la o cunostinta pe stick, intr-un folder, dar problema este ca atunci cand deschid respectivul folder, nu imi arata ce are in el. Am dat show hiden folders, am incercat sa dau find la respectivul in folder, dar nimic nu functioneaza. Persoana respectiva mi-a zis ca a mai avut acest gen de probleme si ca i-a explicat cineva o solutie, dar nu si-o mai aminteste. Aveti vreo idee?

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| dyoda a răspuns:

Formateaza sticku. iar daca ai nevoie de program neaparat spune-mi aici cum se numeste