| sKaTeRu16 a întrebat:

FUNDA! Salut TPU! am si eu o intrebare.

Cum pot scapa de meniul care apare pe fundalul ecranului la nokia n 95 (nu cel 8gb!)

Vreau sa scap de asta: http://www.umnet.com/pic/diy/software/apps/bca2526f-b68b .jpg de meniu. si nu stiu cum. am intrat peste tot in setari dar nu am gasit nimica. FUNDA!

2 răspunsuri:
| tusha a răspuns:

Sincer nu cred ca se poate scapa de el...pentru ca am avut timp de 1 an jumatate n95 si nu am reusit in nici un mod sa scp de el(incluzand faptul ca in strainatate m-am dus la un centru specializat Nokia care mi-a spus ca nu se poate schimba face parte din meniul telefonului) fundizzzzaaa

| sKaTeRu16 explică:

rolling on the floor) l`am dezactivat. laughing si am telefonul de 1 luna xD... scuze happy