| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda! Salut, va rog spuneti-mi, vreau sa imi iau o imprimanta si nu prea ma stiu, dar vreau sa fie : cu laser color, cu scaner, sa faca xerox! De care trebuie sa imi iau? PLS HELP!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Canon.

| Wehrmacht a răspuns:

De care iti trebuie tie.Eu am cu xerox si scanner.E foarte utila mai ales cand vreau sa copiez la scl cu sticla de colalaughing.Nu da banii aiurea pe ceva care nu o sa iti foloseasca.Cumpara una pe care o sa o folosesti.

| ganton a răspuns:

Canon Pixma Mp250 (e cam un mil jumate) are si imprimanta si scanner (deci xerox, poti copia document fara sa fie conectata la pc)

In legatura cu laseru'... de ce ai vrea asa ceva? e mai scumpa decat una inkjet si de obicei sunt cumparate doar de aia de au afacere, care scot 500-1000 foi pe zi. Pt uz casnic e tocma buna aia de am zis eu.

| BlueBolty10 a răspuns:

Cum a zis darrio, Canon, si eu am si o iubesc.