| oceanoflove a întrebat:

Care brand de imprimanta laser e mai buna, pantum sau xerox? Trebuie sa fie dintre cele doua.

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Chiar și comparând specificatii, Xerox-ul are mai multe avantaje: procesor mult mai puternic și RAM dublu, asta însemnând ca poti incarca mai multe pagini în stiva de așteptare.

Dar l-aș alege în primul rand pentru marca.
In firma avem Olivetti, Konica Minolta, si Xerox.
Dintre acestea, Xerox-urile au avut nevoie cel mai rar de interventii/reparații.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Strict dintre cele doua, si nu numai, Xerox.
E vorba despre ce modele anume?

| NLS a răspuns (pentru oceanoflove):

Chiar și comparând specificatii, Xerox-ul are mai multe avantaje: procesor mult mai puternic și RAM dublu, asta însemnând ca poti incarca mai multe pagini în stiva de așteptare.

Dar l-aș alege în primul rand pentru marca.
In firma avem Olivetti, Konica Minolta, si Xerox.
Dintre acestea, Xerox-urile au avut nevoie cel mai rar de interventii/reparații.

| VoidEternal a răspuns:

Xerox

| ReddY25 a răspuns:

Xerox fara probleme