| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda! Salut, vreau sa a spun ca eu folosesc antivirul Nod32 Smart Security 4
si cand detecteaza un virus apare acolo jos ca sa gasit un virus...si dupa aia scrie ca sters prin curatare.mutat in carantina. Cum pot sa fac ca, cand gaseste un virus sa il stearga automat nu sa il plaseze in carantina?

2 răspunsuri:
| crouch a răspuns:

Poti sa le stergi din carantina ca nu e greu.

| FenderBender a răspuns:

Salut, sincer nu mai stiu cum se face. dar sfatul meu e sa-l lasi asa pentru ca antivirusu poate sa vada un fisier de care tu ai nevoie ca virus ( cu toate ca nu e virus ) si ti`l baga la quarantine. Asa daca ti`l sterge din pc... o "sa-ti dai palme degeaba" tongue. Mai ales daca esti gamer si tragi jocuri piratate iti vede crack`uri, key`genuri, dll`uri ca virusi.