| DannyyDanutzz a întrebat:

Pentru inceput vreau sa mentionez ca astept raspunsuri doar de la cei specializati in IT sau care au habar ce spun!

Ma " lupt " cu un Virus trojan care nu vrea sa fie sters.
Ii dau clean si nu se sterge.
Folosesc Comodo Internet Security si am auzit ca ii destul de bun!

O solutie?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cum nu specifici numele trojanului iti sugerez sa instalezi MALWAREBYTES versiunea free, il actualizezi ii dai o scanare rapida bifezi tot ceea ce iti detecteaza si ii dai sa stearga si apoi iti va cere sa restartezi. spune-mi daca ai reusit. in caz contrar spune ce tip de trojan ai si cum se manifesta.

| DannyyDanutzz explică (pentru gelu1970):

Http://i.imgur.com/BVI8M99.png

AStept un raspuns si dupa downloadez ala!

| gelu1970 a răspuns (pentru DannyyDanutzz):

Aici ai pasii chttp://malwaretips.com/blogs/remove-trojan-win32-qhosts/a sa elimini acest virus.

| DannyyDanutzz explică (pentru gelu1970):

U.s.a.97 skype
astept add acum!

| stefan93Eu a răspuns:

Hai ca te ajut eu da-mi id tau pe privat