| rap4us a întrebat:

FUNDA! Salut, vreau sa imi reinstalez Windows 7 pentru ca am o problema cu GTA San Andreas. Cand dau la New Game sau Load Game mi se blocheaza incarcarea pe la sfarsit si am mai avut odata o problema si mi-am reinstalat windows-ul si apoi a mers ok GTA. Dar am o problema, am intrat pe site-ul Microsoft si zicea ca pot sa il reinstalez cu programul Recvoery dar nu stiu daca am nevoide de CD-ul pentru Windows 7, pe care l-am pierdut. Mi-e teama sa nu se strice.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Recovery e total altceva, nu il reinstalezistraight face
Oricum, daca ai vrea sa-ti reinstalezi windows-ul, recomand XP, e cu muuuult peste windows 7 avand in vedere optimizarea.