| Scikofit a întrebat:

Funda Urgent! Am o probelma, mi sa lipit super glue de maini si ma deranjeza, adica nu imi sunt lipite mainile dar a cursp pe un deget x( cum sa il dau jos? Funda!(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| CupY a răspuns:

Apă caldă și timp. Știi cum ți se face pielea când faci baie în cadă? de aia ai nevoie. Îți înmoi degetele în apă caldă, sau mai bine faci un baie de vreo jumătate de oră.

| Scikofit explică (pentru CupY):

De fapt nu am cada am dus laughing

10 răspunsuri:
| KiddaBăă a răspuns:

Cu apa calda si dai cu unghiile acolo unde ai super glue happy

| NatureSelf a răspuns:

Dai pe ea cu apa, si se rezolva. apoi astapta sa se; n moaie, si gata!

| CosmiNeeel a răspuns:

Apa usor calduta si apoi dejupeste usor. Funda ^^

| AbbyG a răspuns:

Apa cu sapun si putina acetona.

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Unii chiar au placerea asta de a-si pune super glue pe degete si sa il roada cu dintii =]]]]

| doareu914 a răspuns:

Incearca cu acetona

| Catalina13_8929 a răspuns:

Ori cu apa fierbinte.ori iti rozi lipiciup cu dintii laughing) big grin funda?

| Alexunknown a răspuns:

Acetonawinking

| Ralero a răspuns:

Soda caustica.