| sorinocneanu a întrebat:

Ajutor TPU!
Acum este prima oara cand aprind calculatorul si imi apare eroarea asta si nu stiu cum s-o rezolv.
Scrie:C:\Users\Sorin\AppData\Local\Temp\171511Log.iniis lost
ce s fac va rog sa ma ajutati sad

4 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Intra in start si da in run :msconfig la startup debifezi 17151log.ini

| shannygelu a răspuns:

Click the Start button, Accessories, System Tools, Task Scheduler
Once in Task Scheduler you must drill down to Task Scheduler Library/ASUS
Delete the scheduled task that runs AsusSetup.exe

| ribak a răspuns:

E din windows, am avut si eu o problema asemanatoare, trebuie sa iti reinstalezi windows-ul.

| sorinocneanu explică (pentru ribak):

Cum sa il reinstalez?
Ca am calculatorul de vreo 3 saptamani si windows-ul l-am instalat tot cam atunci.