| xtr3m33ff3ct a întrebat:

Geforce GTX 650 1 giga e suportata de placa de baza : N68C-S UCC, AMD Athlon(tm) II X2 255 Processor (2 CPUs), ~3. 1GHz (o sa schimb procesorul, o sa cumpar unul x6 de 3.20 ghz), 4096MB RAM, sursa tecno 230w, max 500w?

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

El are o sursa tecno (o pocnitoare ce sa mai), nu cred ca 7770 e o optiune buna, eu i'am reomandat 7750 si o sursa ieftina dar ok, cum e zalman de 400w

2 răspunsuri:
| SpecialistIT a răspuns:

Salutare.

http://www.mediadot.ro/......dition-oc/

Iti recomand cu tarie MediaDOT, e un magazin serios, unicul magazin de gaming. Uite de asemenea ce showroom superb pot sa aiba: http://www.mediadot.ro/showroom

De asemenea, poti cere GRATIS update de bios la placa de baza, un lucru total recomandabil.
Tot GRATIS poti beneficia de ansamblare a PC-ului in cazu' in care nu ai timp sa nu te pricepi foarte bine la asta, tot la MediaDOT.

Bafta si multa sanatate!

| SpecialistIT a răspuns (pentru Me2):

De acord total!

| Me2 a răspuns (pentru SpecialistIT):

El are o sursa tecno (o pocnitoare ce sa mai), nu cred ca 7770 e o optiune buna, eu i'am reomandat 7750 si o sursa ieftina dar ok, cum e zalman de 400w