| Necunoscutu92 a întrebat:

GIGABYTE GeForce GTX 670 OC WindForce 3X 2GB GDDR5 256-bit
Cod producator:GV-N670OC-2GD
E buna la gaming

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O ai mai deja sau acum o iei?

| AlexDarius3 a răspuns:

Pentru jocurile astea noi, nu prea. Recomand varianta TI.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Este...cat se poate de decenta pentru o placa din 2013-2014?
M-am uitat putin pe forumuri cu topicuri din 2018, yt si pot spune ca este OK, nu te astepta sa joci titluri din 2017-2018 pe mediu si sa ai 60 FPS in toate jocurile, este de inteles ca a trecut putin vremea ei.
Daca ai gasit placa la un pret foarte bun(fie noua sau second-hand) poti sa o cumperi pana iti faci un upgrade in viitorul apropiat).

| Necunoscutu92 explică (pentru TrustMeIKnow):

Pai am gasit-o de noua la 200 lei

| CVane a răspuns (pentru Necunoscutu92):

Sa nu o cumperi fara sa o testezi bine, placa pleaca de la 400 ron pe OLX.