| LauncherS a întrebat:

Gps-ul pe telefonul samsung wave 575 nu functioneaza decat cu card de memorie? Si decat trebuie sa fie? Ca sa descarc pe calculator ce program trebuie instalat?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nici o legatura cu cardul de memorie.Sa ai activate setarile pentru net.Eu descarc cu Samsung Kies care trebuie descarcat si instalat pe pc.

| LauncherS explică (pentru darrio2007):

Foarte ciudat ca mie imi pare ca introduceti cartela de memorie pentru a porni aplicatia sau ceva de genul.Si programul ala costa ceva? De ce trebuie selectata tara si cardurile de credit? Internetul merge perfect si foarte rapid.

| darrio2007 a răspuns (pentru LauncherS):

Daca ai aceasta aplicatie preinstalata(din fabrica)nu ai treaba cu cardurile de credit sau cartela de memorie.Mie mi-a cerut doar sa imi fac cont pe Google(gmail). Atat si nimic mai mult.

| LauncherS explică (pentru darrio2007):

Dar de ce nu pot sa stabilesc ruta cu TG. Mures? Zice ca nu este completat! Trebuie descarcat ceva? Raspunde te rog! Tu poti sa stabilesti ruta?