| AsmardaSmarald a întrebat:

Hai salut. Am o mica problema legata cu folosirea de WI-FI pentru telefonul meu android (Samsung).
Faza este in felul urmator, pornesc internet-ul (wi-fi) mi se conecteaza iar dupa ceva vreme imi scrie "conectat dar fara internet". Ii dau restart, il conectez, la fel, dau restart la rooter, la fel. Asa mi se intampla si cu alte retele de la alte persoane/locuinte. Faza este ca ori de cate ori i as da restart/reconectare imi apare incontinuu "Conectat dar fara internet". Va rog, care ma poate ajuta as fi foarte recunoscator ❤️

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Buna! Suna la cei de la care ai netul si zi-le problema. Ei te vor ajuta cu siguranta! Numai bine!

| gabriel2004o a răspuns:

Ai probleme cu router-ul
Dacă nu e asta atunci cred ca ai trântit telefonul de pământ și ai stricat antena wifi