| HomerTheSolider a întrebat:

Hai salut. am pcul asta vechi cu urmatoarele specificatii :
Intel pentium e2200
Asus p5k se/epu
ddr2 2 gp ram
nVIDIA geforce 7300
500 GB HDD
cu cat as putea sa-l vand? ( sau ce sa fac cu el?)

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

2-300 lei.
Il poti face si cadou, de Craciun. happy

| mihai69 a răspuns:

Înceracă pe okazii.ro
Dar pune-l la licitație cu preț de pornire mic (50 lei să zicem) altfel nu atragi cumpărători.
Dacă nu-l dai în două trei luni, mai bine-l faci cadou unui copil mai necăjit.

| anonimg a răspuns:

Il pui pe olx.
Dar nu iti iei pe el mai mult de 300 de lei cu carcasa cu tot.

| CPAElites a răspuns:

~250 lei

| Superior a răspuns:

50-150 de lei, atat merita straight face e extrem de slab, cine e prost sa dea 300 de lei pe asta cand poate isi ia o tableta mai rapida care duce Asphalt iar PC-ul asta cred ca laguieste si la CS 1.6.
Sa fim seriosi...

| broadMAC a răspuns:

Eu zic sa il vinzi cu 3-4 milioane si de banii astia iti iei un hard extern de 2 sau 3 TB si stochezi poze si documente si chestii pe hard. o sa vinzi greu calculatorul ala pentru ca e foarte slab